Jak vznikl Nia-design

Nia-design vznikl snem.

Je mojí životní poutí, kde jsem našla sama sebe. Veškerou moji inspiraci a rozvoj kreativity rozpoutaly mé dvě dcery. Začala jsem aktivně šít a malovat, ale až práce s kůží mě očarovala. Složením jmen dcer vznikl název Nia a tím to vše začalo.

Po celou dobu se učím od profesionálů a zdokonaluji své postupy. Materiál nakupuji z kvalitních českých koželužen, kde je kvalita na prvním místě. Od roku 2020 buduji ateliér, v kterém vzniká veškerá moje tvorba. Kladu důraz na kvalitu.

Snažím se každému dát maximální péči, každý výrobek je dělaný individuálně. Nátepníky, boty a ostatní výrobky tvořím na míru, vše ručně barvím, maluji a zdobím, baví mě tato kreativní část výroby, kde se mohu doslova vyřádit na detailech.

V oblasti bot je mým největším mentorem profesionální ortopedický švec Vlastislav Koutný. Další z mých učitelů je profesionální švec Alan Kvasnička.

Nejvíce se zabývám lukostřeleckým vybavením v podobě nátepníků a toulců. Sama jsem amatérský „zahradní“ lukostřelec. 😀 Zároveň pořádám kurzy zdobení kůže, které jsou jako základ kvalitního startu do světa kůže a zdobení, nebo výjimečným zážitkem pro kreativní duše.

Největším koníčkem je má tvorba z kůže. Vkládám do každého výrobku kus vlastního otisku pro jedinečné klienty, kteří chtějí něco víc.

  • Dámská peněženka Nia Luna
    Tato peněženka byla vyrobena na přání. Dominantou je opět kámen achát a domeček uvnitř peněženky je symbol pro obdarovanou. 😍😍😍 Peněženky skladem a ostatní mé výrobky naleznete zde 👉😍 https://nia-design.cz/e-shop/
  • Dámská kožená peněženka Nia Elegance
    Kožená peněženka Nia Elegance je krásným a jedinečným doplňkem. Opět byl kladen důraz na spojení kvality, designu a praktičnosti. Peněženka je kompletně ručně vyrobena s důrazem na kvalitní zpracování a dlouho životnost. Na výrobu byla použita vysoce kvalitní kůže v kombinaci tyrkysové a hnědé barvy. Výrazným designovým prvkem je mandalové zdobení, které je v kontrastní … Více informací
  • Dámská kožená peněženka Nia Luna
    Luxusní dámská kožená peněženka Nia Luna je spojením kvality, designu a praktičnosti. Kompletně ručně vyrobena s důrazem na kvalitní zpracování a dlouho životnost. Na výrobu byla použita vysoce kvalitní kůže v kombinaci modro hnědé barvy. Hlavním designovým prvkem je opět vložený minerál achát a květinové zdobení. Peněženka disponuje přihrádkami na bankovky, kapsou na drobné a přihrádkami … Více informací