Jak vznikl Nia-design

Nia-design vznikl snem.

Je mojí životní poutí, kde jsem našla sama sebe. Veškerou moji inspiraci a rozvoj kreativity rozpoutaly mé dvě dcery. Začala jsem aktivně šít a malovat, ale až práce s kůží mě očarovala. Složením jmen dcer vznikl název Nia a tím to vše začalo.

Po celou dobu se učím od profesionálů a zdokonaluji své postupy. Materiál nakupuji z kvalitních českých koželužen, kde je kvalita na prvním místě. Od roku 2020 buduji ateliér, v kterém vzniká veškerá moje tvorba. Kladu důraz na kvalitu.

Snažím se každému dát maximální péči, každý výrobek je dělaný individuálně. Nátepníky, boty a ostatní výrobky tvořím na míru, vše ručně barvím, maluji a zdobím, baví mě tato kreativní část výroby, kde se mohu doslova vyřádit na detailech.

V oblasti bot je mým největším mentorem profesionální ortopedický švec Vlastislav Koutný. Další z mých učitelů je profesionální švec Alan Kvasnička.

Nejvíce se zabývám lukostřeleckým vybavením v podobě nátepníků a toulců. Sama jsem amatérský „zahradní“ lukostřelec. 😀 Zároveň pořádám kurzy zdobení kůže, které jsou jako základ kvalitního startu do světa kůže a zdobení, nebo výjimečným zážitkem pro kreativní duše.

Největším koníčkem je má tvorba z kůže. Vkládám do každého výrobku kus vlastního otisku pro jedinečné klienty, kteří chtějí něco víc.

  • Steampunk kostým
    Tento kostým jsem tvořila pro svou starší dceru. Byl to zatím nejtěžší šicí projekt, na kterém jsem pracovala, kostým ve stylu Steampunk. Výsledek se líbil kamarádovi fotografovi, tak vznikly tyto fotky. Vše kožené na fotkách jsem šila. Brýle, klobouk a i ostatní kožené doplňky. Korzet jsem použila koupený a upravila na velikost dcery, halenku také, … PokračovatSteampunk kostým
  • Set náramku s náušnicemi
    Chtěla bych Vám nabídnout set náramku a náušnic. Kombinace hnědé a tyrkysové se zlatými prvky a podmanivým minerálem. Elegantní, boho, éterické a smyslné, pro každou příležitost. Cena setu 1.850Kč
  • Náhrdelník
    Ukažte ji, že je pro vás milovaným andělem!Nejenom Valentýn je svátek lásky a tímto originálním dárkem zjihne každá žena/dívka a vy tím maximálně zabodujete. 😉😁Ručně vyrobený kožený náhrdelník ve zlaté a červené variantě.